COPYRIGHT TROLLING - STANOWISKO STOWARZYSZENIA PRO

W związku z informacjami prasowymi dotyczącymi wysyłania do przypadkowych użytkowników internetu przez różne podmioty, w tym kancelarie adwokackie, pism zawierających wezwania do zapłaty z tytułu rzekomego naruszenia praw autorskich, pod rygorem złożenia zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa Stowarzyszenie jednoznacznie potępia wyżej wymienione praktyki. 
Żadna ze współpracujących ze Stowarzyszeniem kancelarii adwokackich nie kieruje wezwań do zapłaty, propozycji ugodowych ani innych podobnych pism do osób nie objętych postępowaniem karnym.
 
Stowarzyszenie Polski Rynek Oprogramowania ani podmioty współpracujące nigdy nie żądają zapłaty odszkodowania w zamian za odstąpienie od złożenia zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa a także nie składają takich zawiadomień bez powzięcia uzasadnionych podejrzeń co do naruszeń praw autorskich podmiotów chronionych przez Stowarzyszenie.


2017-05-08

Spotkania biznesowe z Kantonem Schwyz: Branża IT, Life Science, Automatyka i inne innowacyjne sektory

Spotkania biznesowe z Kantonem Schwyz: Branża IT, Life Science, Automatyka i inne innowacyjne sektory

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

Kanton Schwyz (sąsiad Zurychu), któremu swoją nazwę zawdzięcza cała Szwajcaria, jest jednym z najatrakcyjniejszych regionów biznesowych na świecie. Innowacyjne przedsięwzięcia i małe, średnie oraz duże firmy wspierane są przez przyjazną przedsiębiorcom politykę gospodarczą i jedne z najniższych stawek podatkowych dla firm w skali światowej.

Wiele polskich firm interesuje się obecnie ekspansją do  Szwajcarii, dlatego ponownie zapraszamy serdecznie do udziału w jednym z organizowanych przez nas spotkań biznesowych w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu lub Łodzi.  Podczas spotkań przedstawimy Państwu możliwości rozwoju Państwa firmy właśnie w Kantonie Schwyz.

Do udziału zapraszamy przede właścicieli i prezesów firm (CEO, CFO, COO), dyrektorów finansowych oraz ds. rozwoju z branż: Life Science (farmacja, biotechnologie, chemia, sprzęt i technologie medyczne), ICT (informatyka i telekomunikacja), oraz Automatyka. Zapraszamy również serdecznie zainteresowanych przedstawicieli innych innowacyjnych sektorów.

Podczas spotkania chętnie odpowiemy na Państwa indywidualne pytania. Udział jest bezpłatny.
Kontakt:
Agata Reichel-Tomczak 
Prezes DREBERIS Swiss
Dyrektor Business Development DREBERIS GmbH
Heinrich-Zille-Str. 2, 01219 Dresden

Tel.: 00 49 351 8626 4313

agata.tomczak@dreberis.com

www.dreberis.com